FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Atac rapidist in 41

UltraSS29.08.2005 10:24

Aseara in jurul orei 23.30 10 rrapidisti au intrat cu forta in tramvaiul 41 care se indrepta catre statia CASIN....incidentele au fost destul de grave pumni si picioare au fost impartiti de ambele tabere...este pt a nu stiu cata oara cand se intampla asa ceva...trebuie luate masuri legale sau mai putin pt ca astfel de practici au inceput sa se inmulteasca de la o vreme...

Bodanel29.08.2005 10:26

Dar care a fost scorul? Nu de alta dar macar si-au luato pe coaja?

SteauaToronto29.08.2005 11:21