FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS - 2 ani de existenta

«12»
Astristul13.02.2009 18:40

La Multi Ani AISS si la cat mai multe actiuni in tara! ;)

 

forzateaua

enjoy13.02.2009 18:56

felicitari pentru realizari, continuati sa duceti mai departe fiorul ros-albastru si veti fi rasplatiti cel putin sufleteste; la multi ani!

ManiaCU13.02.2009 20:58

La multi ani ! Sa traim si sa ne inmultim.

Cat despre "nemernicii" astia din AISS (alde Stanici si compania)...zi de zi cautati motive sa beti, daca nici asta nu e un motiv intemeiat... ce sa mai zic, nu mai zic nimic.

floroflores13.02.2009 21:31

Aplauze pt AISS...Toata consideratia si respectul meu...o mostra de ceea ce inseamna sa fii Stelist sunteti chiar voi!!! Nu ma stiti,nici eu nu va stiu,dar sunteti parte din inima mea ros-albastra...Va respect si va apreciez...sper sa nu dispara AISS-ul niciodata!!!

suportera_nr.113.02.2009 22:31

Felicitari pt tot ceea ce ati realizat pana acum si mult succes in ceea ce va propuneti sa faceti de acum inainte! Bravo, AISS! LA MULTI ANI!

maye13.02.2009 23:29

La Multi Ani!!!

floroflores13.02.2009 23:36

Din respect si din consideratie pt AISS as raspunde mereu la orice actiune initiata de voi...imi place sa fiu alaturi de voi, va respect fiindca stiu ca ati facut fiecare mai mult decat mine raportat la Steaua...desi,nici istoria mea n-o va lua nimeni...si sa fie clar!!! toti stelistii adevarati fara AISS vor fi mai singuri!!! Dar asta nu se va intampla,niciodata!!! NI-CIO-DA-TA!!! GOD SAVE AISS!!! :steag_cruce_invers:

KERATOCONUS14.02.2009 00:53
:steag_cruce_invers: la multi ani si sanatate, ca-i mai buna decat toate!
tsouha14.02.2009 04:39

la mai mult si la mai mare!!! :steag_cruce_invers:

Salutari din Chisinau!!!

axl14.02.2009 09:19

Hai sa traim!

bobo_PH14.02.2009 12:45

La multzi ani !!!

AlcaponneAISS14.02.2009 14:09

LA multi ani:)

tipbv14.02.2009 20:44

respect pt AISS..veniti si prin Brasov cat mai repede..in orasul asta sunt sute de stelisti

Inima ros-alb@str@15.02.2009 01:18

Ole ole, ole ola campioana e doar Steaua !!!! fularsteaua2 Magica Steaua !!! :steag_cruce_invers:

piturca200215.02.2009 11:39
Eu va doresc multe succese si initiative reusite. Nu am sa ma multumesc cu laude ci am sa promit ca am sa intru si eu,oficial in marea familie a stelistilor. Am amanat prea mult acest moment si cred ca e timpul sa ne adunam si sa incepem sa fim o forta. La multi ani AISS!

un lucru important ce ar trebui sa il faca aceasta asociatie ar fi desteptarea majoritatii suporterilor stelisti manipulati de catre cele 2 posturi abjecte de televiziune

«12»