La Multi Ani AISS si la cat mai multe actiuni in tara! ![]()
![]()
La Multi Ani AISS si la cat mai multe actiuni in tara! ![]()
![]()
felicitari pentru realizari, continuati sa duceti mai departe fiorul ros-albastru si veti fi rasplatiti cel putin sufleteste; la multi ani!
La multi ani ! Sa traim si sa ne inmultim.
Cat despre "nemernicii" astia din AISS (alde Stanici si compania)...zi de zi cautati motive sa beti, daca nici asta nu e un motiv intemeiat... ce sa mai zic, nu mai zic nimic.
Aplauze pt AISS...Toata consideratia si respectul meu...o mostra de ceea ce inseamna sa fii Stelist sunteti chiar voi!!! Nu ma stiti,nici eu nu va stiu,dar sunteti parte din inima mea ros-albastra...Va respect si va apreciez...sper sa nu dispara AISS-ul niciodata!!!
Felicitari pt tot ceea ce ati realizat pana acum si mult succes in ceea ce va propuneti sa faceti de acum inainte! Bravo, AISS! LA MULTI ANI!
La Multi Ani!!!
Din respect si din consideratie pt AISS as raspunde mereu la orice actiune initiata de voi...imi place sa fiu alaturi de voi, va respect fiindca stiu ca ati facut fiecare mai mult decat mine raportat la Steaua...desi,nici istoria mea n-o va lua nimeni...si sa fie clar!!! toti stelistii adevarati fara AISS vor fi mai singuri!!! Dar asta nu se va intampla,niciodata!!! NI-CIO-DA-TA!!! GOD SAVE AISS!!! ![]()
la mai mult si la mai mare!!! ![]()
Salutari din Chisinau!!!
Hai sa traim!
La multzi ani !!!
LA multi ani:)
respect pt AISS..veniti si prin Brasov cat mai repede..in orasul asta sunt sute de stelisti
Ole ole, ole ola campioana e doar Steaua !!!!
Magica Steaua !!! ![]()
Eu va doresc multe succese si initiative reusite. Nu am sa ma multumesc cu laude ci am sa promit ca am sa intru si eu,oficial in marea familie a stelistilor. Am amanat prea mult acest moment si cred ca e timpul sa ne adunam si sa incepem sa fim o forta. La multi ani AISS!
un lucru important ce ar trebui sa il faca aceasta asociatie ar fi desteptarea majoritatii suporterilor stelisti manipulati de catre cele 2 posturi abjecte de televiziune