FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Avem vinovati, avem solutii, dar cine ne va asculta??

weber_p26.08.2005 12:02

Stiti ce o sa se intample cu Gigi?? O sa stea la loja si o sa rada de protestele noastre! O sa se dea interesat pe la televiziuni sau cine mai stie pe unde dar in final o sa ramana acolo unde e si acum si n-o sa plece fiinca el intelege altceva din protestele noastre!! Sa nu uitam ca asa s-a intamplat si la ultimul protest! O sa bage aceasi placa : "e cineva care nu ma are la suflet si baga raca intre mine si galerie!!"

 

Ceea ce nu intelegi Domnule Becali ca acel cineva ca nu te are la suflet e publicul Ros-Albastru de care iti bati joc in fiecare zii!!