26.08.2005 12:02
Stiti ce o sa se intample cu Gigi?? O sa stea la loja si o sa rada de protestele noastre! O sa se dea interesat pe la televiziuni sau cine mai stie pe unde dar in final o sa ramana acolo unde e si acum si n-o sa plece fiinca el intelege altceva din protestele noastre!! Sa nu uitam ca asa s-a intamplat si la ultimul protest! O sa bage aceasi placa : "e cineva care nu ma are la suflet si baga raca intre mine si galerie!!"
Ceea ce nu intelegi Domnule Becali ca acel cineva ca nu te are la suflet e publicul Ros-Albastru de care iti bati joc in fiecare zii!!
