Concursul organizat de AISS în colaborare cu www.fcsteaua.ro pentru desemnarea celor mai reușite mesaje ale sezonului de toamnã 2008 a luat sfârșit. În urma numãrãrii voturilor, cele trei mesaje câștigãtoare (în ordine alfabeticã) sunt:
Nucleo (Nord)
Nu e Salam cu piesã reggaeton / E Vali Bulgaru' la microfon (Rapid - Steaua)
Roosters (Nord)
'08-'09 ne dorim: Furie, Iubire, Ambiție, Respect, Extaz (Steaua - AS Roma)
Vacarm (SUD)
Un cioban who's livin' la vida loca / Ajunge seara acasã și-o arde pe coca (Steaua - Fiorentina)
Asociația Independentã a Suporterilor Steliști va premia toate cele trei grupãri cu cate un sul de material de 100 de metri și o cutie de vopsea neagrã de 3 litri, ca sprijin și punct de start pentru urmãtoarele mesaje, pe care le dorim la fel de inspirate.
Felicitãri câștigãtorilor! Felicitãri tuturor participanților!
Asociația Independentã a Suporterilor Steliști
