da cum sa nu, de ce l-ar vrea ciobanu pe Dica? el il are pe Dayro care pt el valoreaza 20 milioane sau pe toja care a fost adus la rugamintea varului virgil? cum sa il ia pe Dica daca aia de la catania cer bani pe el, pai ciobanu nu vrea ca el sa ia fotbalisti cu bani, el vrea doar gratis dupa ce s-a fript cu nulitatile cumparate in trecut. Dica, multumim pt tot ce-ai facut la Steaua dar e mai bine sa nu mai vii la Steaua ca "suporterii nu te plac" (asa grait-a ciobanul creditor), e mai bine sa nu te reintorci la Steaua pt ca nu esti apreciat pt ceea ce ai facut aici, lumea a uitat ca ai facut si lucruri bune, lumea nu mai stie decat ca tu Dicane esti puturos si nu alergi, bine ca alearga cei de acum care au trecere la ciobanul creditor cum ar fi cei 2 columbieni. sper ca Dica sa ajunga la o echipa unde sa inceapa sa joace si unde sa fie apreciat. Vremea lui Dica la Steaua trecut! pacat...........
Ce ai domne? Ce vezi tu in Dica, cea ce nu vad eu ? Pai, Dica este cel mai lent fotbalist din campionatul Italiei. Si nu inteleg ce vedeti voi in tehinca lui. Pararea mea este ca are o tehnica extrem de modesta. La tehnica, Dayro si Toja sta cu 10 clase peste el. Or fii Dica un jucator lenes, insa important este cea ce faci cand ai mingea langa picioare?Dica da pase extrem de proaste, si pierde mereu mingea fiindca campionatul italiei e prea rapid pentru el. Si nu poate sa tine pasul cu coechipieri si nici cu adversari. Asta e adevarul despre marele nostru "Mos Nicolae".