Salut,
Am creat acest topic pentru a comenta in special despre Windows 7 beta. Pana in prezent am avut XP, dar acum am instalat Windows 7 si sunt multumit de el. Chiar nu ma asteptam la asa ceva. Si desingul este foarte reusit si mai ales viteza cu care ruleaza.
Astept parerile sau sfaturile voastre.. ![]()
![]()
