FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vreau pe Ghencea =)))

Phantom26.08.2005 05:25

Care stii cat e pretul biletelor la Steaua - otleu....ca muistii astia iar il dau pe Telesport si nu rezist sa nu vad Steaua iar !!!! A fost de ajuns meciu cu Arges !!! FORZZA Steaua!!!