FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Al doilea cantonament al Stelei incepe maine

fcsteaua.ro29.01.2009 07:09

Steaua va pleca maine in Antalya pentru a efectua al doilea cantonament din aceasta pauza competitionala. Perioada deplasarii va fi cuprinsa intre 30 ianuarie si 14 februarie.

 

Stelistii vor disputa in acest interval, in paralel cu pregatirea fizica, urmatoarele meciuri amicale:

 

3 februarie: Steaua - Slovan Bratislava (Slovacia)

 

6 februarie: Steaua - Hajduk Split (Croatia)

 

8 februarie: Steaua - Aalborg Bold Klub (Danemarca)

 

12 februarie: Steaua - FK Moscova (Rusia)

 

14 februarie: Steaua - Rudar Pljevlja (Muntenegru)

 

Marius29.01.2009 08:58

As vrea sa vad un sistem de joc 4-2-7-1-2-3--4-5-6-3, cu Dayro fundas stanga si Tiago Gomes in poarta.

c.ronaldo1729.01.2009 11:15

Este important in aceasta perioada sa se croiasca un prim 11 cu care vom ataca returul de campionat + alegerea unui capitan de echipa.

Guardian29.01.2009 11:52

parcã era si un amical cu Sahtior :hmmm: când ?