NU sunt un veteran pe situ asta da totusi vreau sa-mi spuna si mie cineva daca stie ce fac astia pe la antrenamente?Exista vreun studiu comparativ cu ai nostri si ai din UE? Macar cate ore se antreneaza pe zi? Juniori ce fac? Nu cred ca stiu vreun junior care sa se fi impus macar pe parcursul unui sezon in primu 11. Am vazut recent Barcelona-Juventus. Dinre jucatori de la Barca era unu zis Leo Messi care probabil a fost omu miciului. Stiu sigur ca venea de la juniori ca si Valdez, Puyol, Xavi toti titulari si Iniesta, mai putin titular.Daca tot nu ne permitem sa cumparam jucatori valorosi de ce nu incercam sa ii crestem?
