FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare despre Steaua

blair25.08.2005 13:43

A avut vreodata Claudiu Raducanu scris pe tricou pe spate "Claudio" cat timp a jucat la Steaua?

SSK25.08.2005 15:21

"Claudiu", nu "Claudio" scria pe tricoul "vasluianului" :P Dar asta doar dupa ce a devenit vedeta, la inceput se iscalea si el cu numele de familie, ca toti muritorii :lol: