FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

sa ii dam afara din ghencea

pletea25.08.2005 11:20

Haide frate sa ne unim si sa ii luam la goana pe nesimtiti astia care se folosesc de Steaua sa ajunga ei cu bani si noi sa ramanem cu rusine facem protest pana pleaca si nu cred ca jucatorii vor fi bucurosi sa joace cu stadionul gol. DOAR UNITI VOM INVINGE

FanSteaua4Life25.08.2005 11:50

daca nu ai vazut mai exista un topic cu aceasta idee...vb acolo...