FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Kinski = Lizzzzzzzard = Hitchockian = Javra

i0nutz8324.01.2009 22:27

Cu ajutorul unor colaboratori de nadejde de pe forum am reusit sa prind cel mai mare nesimtit prezent pe aceasta sectiune in ultimii ani. La aproape 30 de ani sa-ti faci 4 id-uri de mess, 3 usere de forum etc exclusiv pentru a juca fifa mi se pare o aberatie. Va primi ban definitiv pe usere si ip-uri, incalcand atat regulile generale ale forumului precum si cele referitoare la desfasurarea campionatului de fifa.

 

La ceas de despartire, clasicul M U I E d I N A M O !

Paradise_Lost24.01.2009 23:10

o singura rugaminte, ionutz. cred ca au citit toti aberatiile lui.

sterge postul lui referitor la mine.

ps: 35 de ani :P

noname_fu25.01.2009 01:19

poop hitch}{ lasa ca tlece.

sharkybv25.01.2009 07:03

atunci mai trebuie sa joc meciurile cu el? mai am un singur meci cu lizzzzzzzzzard il castig la MV?

GOD25.01.2009 09:11

Ba defapt eu l-am gasit si cand am vrut sa iti zic uite ce mi-ai zis.

 

dogu_91: cred ca am prins

dogu_91: 2insi

dogu_91: fara sa vreau

dogu_91:

dogu_91: ca e una si aceeasi persoana

i0nutz83: mai lasa-ma ba

dogu_91: ceai ba.?

dogu_91: ai treaba?

dogu_91: sau ce ai patit

dogu_91:

dogu_91: ?

i0nutz83: ba daca vezi ca nu raspund inseamna ca am treaba

i0nutz83: vb altadata

 

Si apoi am vb cu Racary si cu Drlv . . .

 

Dar nu am mai vrut sa fac atata tam-tam :)

 

 

In Concluzie:Oameni fara viitor si fara caracter ....

 

OM COPAC

bubutza25.01.2009 11:37

clasicul "la revedere"

 

esti baiat de treaba, nu trebuia sa faci asta.

Guardian25.01.2009 11:43

chiar si aici mweee dinamuuuu :-x