Cu ajutorul unor colaboratori de nadejde de pe forum am reusit sa prind cel mai mare nesimtit prezent pe aceasta sectiune in ultimii ani. La aproape 30 de ani sa-ti faci 4 id-uri de mess, 3 usere de forum etc exclusiv pentru a juca fifa mi se pare o aberatie. Va primi ban definitiv pe usere si ip-uri, incalcand atat regulile generale ale forumului precum si cele referitoare la desfasurarea campionatului de fifa.
La ceas de despartire, clasicul M U I E d I N A M O !
