25.08.2005 11:15
Pacat de aceasta stea stricata de MM si de Gigi care nu au ce cauta in Ghencea, macar Gigi baga bani, dar MM e un taran venit de la galati sa faca glorie in capitala.Dar ce glorie, ne bate suporterii,asta un fraier care e in foame de bani. Inima noastra intodeaua este ros-albastra
