FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MM &GIGI SA PLECE

pletea25.08.2005 11:15

Pacat de aceasta stea stricata de MM si de Gigi care nu au ce cauta in Ghencea, macar Gigi baga bani, dar MM e un taran venit de la galati sa faca glorie in capitala.Dar ce glorie, ne bate suporterii,asta un fraier care e in foame de bani. Inima noastra intodeaua este ros-albastra

ADRIAN PACURAR25.08.2005 16:56

mai sunt topicuri identice.