23.01.2009 19:15
Radoi este fantastic pe teren, ceea ce ma deranjaza este faptul ca a fost ridiculizat de Cristi de la GSPtv, care vorbeste fara el si habar n-are de fotbal...deci se uita la meci(Cristi) si apoi la final il aud spunand ca a jucat destul de bine in al doilea meci important, sau al treilea, mai intreaba cate meciuri a jucat Radoi pt noua echipa...bla bla bla, cand tot meciul comentatorul spune ca e meciul lui de debult. as zice sa taca din gura, si daca as putea lua legatura cu el i-as psune cateva fara sare si piper.
Cei care ati pus pe GSPtv imediat dupa meci probabil l-ati auzit pe dobitoc vorbind!
