Bun, sunt de acord ca Becali nu face treaba la Steaua dar am o intrebare simpla ca sunt al naibii de curios.
Sa zicem ca ar pleca Becali( hai sa presupunem ca dupa 1/2 de an de buhuituri in tribuna se satura...
De acolo ce se intampla? Cine vine? Investeste galeria , plateste ea salarile? Aducem alt Copos sau Borcea ( caci sa stiti ca doar genul asta de oameni intra in fotbal ).
Ce se alege de echipa? Cine o va prelua?
Credeti ca asa usor se va gasi un fraier care sa preia tote datoriile?
Ca ne convine sau nu, trebuie sa mentionez ca momentul de fata reprezinta raul cel mai mic.
