@SzabiStelistu
Meciul a fost televizat in direct pe GSP TV. Urmareste sectiunea "Meciurile Stelei" de pe forum pentru a afla cand si pe ce program sunt televizate meciurile Stelei.
@SzabiStelistu
Meciul a fost televizat in direct pe GSP TV. Urmareste sectiunea "Meciurile Stelei" de pe forum pentru a afla cand si pe ce program sunt televizate meciurile Stelei.
Ar trebui interzis ca si amicalele Stelei sa apara pe sticla. Multi suporteri se aleg cu traume ireversibile si cu un pesimism incurabil.
nu avem echipa,terminam pe 4,am o nelamurire:de ce antrenorul nostru joaca tot timpul cu Lovin si Nicolita?......pe cine putem plati ca sa i impuste pe astia 2?
niste infecti ma toti astia. eu refuz sa mai accesez site-urile lor (sport.ro, prosport si gsp) pt ca -mi provoaca scarba.iar gsp TV nici nu l-am setat p televizor.astia nu sunt jurnalisti sportivi.sunt niste rebuturi ale societatii in care traim, niste scursuri frustrate. ar trebui ca toti sa facem la fel.sa accesam doar site-ul nostru si sa fim langa echipa cat mai des.nu prin transmisiuni TV si asa -zisele emisiuni in care dezbat ei "filmele romantice"
Mie mi-a placut Toja ![]()
Eu am vazut meciul pe mute ![]()
în pregãtirile astea , Bãnel parcã joacã cu Galata
creste de la meci la meci
Vreau si eu poza needitata cu mesajul ![]()
Suporterii Stelei, in scandal cu Dinamo in Spania: "Niculae, m*** Niculae!"
N-am vazut meciul . Dupa ce vad ca scrieti pe aici mai bine ca nu m-am uitat.