FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Steaua - Fc Zurich 2 - 2 (1 - 2)

«12»
c.ronaldo1720.01.2009 17:19

@SzabiStelistu

 

Meciul a fost televizat in direct pe GSP TV. Urmareste sectiunea "Meciurile Stelei" de pe forum pentru a afla cand si pe ce program sunt televizate meciurile Stelei.

Joga Bonito20.01.2009 17:25

Ar trebui interzis ca si amicalele Stelei sa apara pe sticla. Multi suporteri se aleg cu traume ireversibile si cu un pesimism incurabil.

anti gigi20.01.2009 17:29

nu avem echipa,terminam pe 4,am o nelamurire:de ce antrenorul nostru joaca tot timpul cu Lovin si Nicolita?......pe cine putem plati ca sa i impuste pe astia 2?

richu20.01.2009 17:49

niste infecti ma toti astia. eu refuz sa mai accesez site-urile lor (sport.ro, prosport si gsp) pt ca -mi provoaca scarba.iar gsp TV nici nu l-am setat p televizor.astia nu sunt jurnalisti sportivi.sunt niste rebuturi ale societatii in care traim, niste scursuri frustrate. ar trebui ca toti sa facem la fel.sa accesam doar site-ul nostru si sa fim langa echipa cat mai des.nu prin transmisiuni TV si asa -zisele emisiuni in care dezbat ei "filmele romantice"

ThereauRistul20.01.2009 18:06

Mie mi-a placut Toja :D

danciu1920.01.2009 18:39

Eu am vazut meciul pe mute :)

Guardian20.01.2009 19:01

în pregãtirile astea , Bãnel parcã joacã cu Galata :) creste de la meci la meci

shack3r20.01.2009 19:20

Vreau si eu poza needitata cu mesajul :D

Virgil20.01.2009 19:49

Suporterii Stelei, in scandal cu Dinamo in Spania: "Niculae, m*** Niculae!"

steaua_gloria20.01.2009 19:53

N-am vazut meciul . Dupa ce vad ca scrieti pe aici mai bine ca nu m-am uitat.

«12»