FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

mm stoica tre sa plece !!! nare ce cauta in ghencea ....daun

asd24.08.2005 17:30

:evil:

MM Stoica nu are ce sa caute in Ghencea...de cand a venit a distrus clubul...a dat afara jucatori buni...si a adus toate gunoaiele....cu Lovin ...nesu....Nicolita in teren Steaua nu face nimik......gunoiul ala de MM Stoica distruge clubul.....inaintea meciului cu rosemborg...trebuia sa se faca auzit si el....aberand in direct cu declaratii care nu isi aveau rostul

SteauaToronto24.08.2005 18:32

Baiatule dupa tine ar trebui sa plece toata lumea!

gianini24.08.2005 18:34
:evil:  

MM Stoica nu are ce sa caute in Ghencea...de cand a venit a distrus clubul...a dat afara jucatori buni...si a adus toate gunoaiele....cu Lovin ...nesu....Nicolita in teren Steaua nu face nimik......gunoiul ala de MM Stoica distruge clubul.....inaintea meciului cu rosemborg...trebuia sa se faca auzit si el....aberand in direct cu declaratii care nu isi aveau rostul

e, hai ca jardel nu e asa slab cum il vezi tu.

totusi pana la meciu' asta a jucat ceva, nu crezi?

onlySteaua24.08.2005 21:16

daca pleaca,sigur ciobanul va gasi unul si mai "bun".nu-i el principalul vinovat.

ca are o gramada de lucruri care i se pot imputa,asta este partea a 2-a.

nu-l iubesc.chiar deloc.as vrea si eu sa plece.dar impreuna cu ciobanul nr.1 al Romaniei.si impreuna cu toata turma.

din pacate o sa fie cam greu.din pacate!