:evil:
MM Stoica nu are ce sa caute in Ghencea...de cand a venit a distrus clubul...a dat afara jucatori buni...si a adus toate gunoaiele....cu Lovin ...nesu....Nicolita in teren Steaua nu face nimik......gunoiul ala de MM Stoica distruge clubul.....inaintea meciului cu rosemborg...trebuia sa se faca auzit si el....aberand in direct cu declaratii care nu isi aveau rostul
