FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MULTUMIM MIREL !! Acum poti pleca....

ccipri24.08.2005 10:01

Eu zic sa nu ne apucam sa dam in Radoi.Intr-adevar a facut un meci slab aseara,dar care jucator din lumea asta nu a prins momente slabe in cariera lui in meciuri cheie.

Am pierdut intr-adevar o sansa mare de a juca din nou in grupe..asta este acuma..dar nu trebuie sa ne lasam coplesiti de situatie.Tre sa ridicam capul sus si sa mergem mai departeurmeaza alte meciuri importante,vom juca in UEFA....

CU Steaua PANA LA MOARTE!

ADRIAN PACURAR24.08.2005 18:40

mai este unul mai vechi identic.