FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Contract Banner

George Stan14.01.2009 08:31

Am avut o discutie cu un tip care vrea sa puna un banner pe site si, pentru inceput, o sa puna un banner superior la pretul de 0.8 EUR/mia de afisari timp de 150 000 de afisari (cateva zile), eu sper sa-l "agatzam" apoi pentru o perioada mai lunga.

Dupa ce am analizat oferta dvs m-am hotarat sa achizitionez 150 000 de afisari pentru "banner principal (pozitie - in partea superioara a paginii,

dimensiune:728 x 90)" in valoare de aproximativ 120 de euro=500 Ron; vreau sa cumpar acest pachet pentru inceput pentru a putea sa analizez care sunt rezultatele campaniei.In cazul in care rezultatele sunt pozitive o sa revin pentru o campanie pe o perioada nelimitata site-ul pe care il reprezint avand nevoie de publicitate permanenta. Astept asadar niste informatii in legatura cu semnarea unui contract si care sunt pasii ce trebuie parcursi pt semnarea acestuia.

 

Cu stima, Ciuca Mihai Felix.

 

O sa vorbesc cu Ovidiu si Piece pentru un model de contract, ideea e ca trebuie sa mearga cineva sa-l semneze. Cum eu sunt destul de ocupat in ultimul timp, am rugamintea sa-mi spuneti daca este cineva disponibil.

Multumesc

Azzido14.01.2009 10:00

eu lucrez doar 7 ore /zi, deci as putea sa merg.

rog doar sa ma anuntati din timp ca sa nu am alt program.

George Stan19.01.2009 14:32

Cristi, sa-mi spui in ce zi a saptamanii poti merge. Mersi.

Marius19.01.2009 16:23

Daca e nevoie, pot merge si eu cu Cristi.

Azzido19.01.2009 17:57

maine merg la avocat.

Miercuri, dupa ora 15.30

o sa am nevoie de vreo procura sau ceva de genul asta ?

George Stan21.01.2009 08:07

Vineri poti?

Azzido21.01.2009 11:11

da.

vineri dupa 15.30

George Stan21.01.2009 11:57

Vineri la ora 18:30, la Universitate, poti sa ajungi?

Azzido21.01.2009 20:50

da.

sa-mi dai toate detaliile de care am nevoie

George Stan22.01.2009 12:38

Ok,

Deci maine, vineri, la ora 18:30, pasaul de la universitate, pe om il cheama Ciuca Mihai, i-am dat numarul tau dar el inca nu mi-a dat numarul lui sper sa mi-l dea si ti-l zic.

Contractul il gasesti aici: http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/5802

 

Ti-am trimis o invitatie. Tipareste-l in 3 exemplare.

O sa te sune Ovidiu in curand. El are o stampila AISS si fiindca stati relativ de aproape am vb cu el sa iti stampileze contractul. (toate exemplarele).

 

Mersi.

 

lbj26.01.2009 23:36

ce s-a mai intamplat cu contractul?

Azzido27.01.2009 10:36

a fost semnat vineri seara.

acum asteptam sa bage banii in cont.