FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii Joc

George Stan13.01.2009 09:21

1.

1.jpg

 

2.

2.jpg

 

3.

3.jpg

 

4.

4.jpg

 

5.

5.jpg

 

6.

6.jpg

 

7.

7.jpg

 

8.

8.jpg

 

9.

9.jpg

 

10.

10.jpg

 

11.

11.jpg

 

12.

12.jpg

 

13.

13.jpg

 

14.

14.jpg

 

15.

15.jpg

 

16.

16.jpg

 

17.

17.jpg

 

18.

18.jpg

 

19.

19.jpg

 

20.

20.jpg

RaMs3s13.01.2009 17:48

17

Azzidutza13.01.2009 18:24

10 si 17

korynna13.01.2009 18:31

2,6,10

dee13.01.2009 18:47
4 - pt spiritul de lupta si efort.
fcsb-4713.01.2009 19:12

6 - defineste starea noastra din acest sezon

drogul meu e steaua13.01.2009 19:34

eu am votat 13 pt ca il respect pt unul din ultimii stelistii adevarati ramasi la echipa

 

poza 13 cu Mirel Radoi ...

f234567k13.01.2009 19:55
16- merita mai mult respect
Guardian13.01.2009 19:57

1 si 5 :laugh: Dayro parcã e cangur

Maresal13.01.2009 23:15

10. .....jumate din pozele de aici sunt cu negri, puteati gasi si altele :(

Joint14.01.2009 15:39

16... pentru ca si-au batut joc de el ca de ultimul om.

Robinson Rufay Zapata15.01.2009 12:27

17

Mar1us_D18.01.2009 15:49

18

Dre23.01.2009 21:37

10! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Jepkaru02.02.2009 01:38
Am ales sa votez poza cu nr.4 pentru ca in acea poza se observa devotamentul si spiritul de lupta a lui Mirel Radoi, care dea lungul timpului a tras echipa dupa el, la victorie cat si la infrangere, respect!
mike76alx07.02.2009 21:35

10 am ales

asa arata o echipa unita (sau ar trebui)

alex_costin8017.02.2009 22:09

poza cu nr 13

fredysteaua05.03.2009 13:55

10 pt ca imi aminteste de momentele cand tipa comentatorul: " DU-TE DICAA DICAA DU-TE DICAAAAAAA Dica GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL"

 

ms :D

vally4everlovesteaua14.03.2009 21:13
3 si 13