George Stan13.01.2009 09:21
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Azzidutza13.01.2009 18:24
dee13.01.2009 18:47
4 - pt spiritul de lupta si efort.
fcsb-4713.01.2009 19:12
6 - defineste starea noastra din acest sezon
drogul meu e steaua13.01.2009 19:34
eu am votat 13 pt ca il respect pt unul din ultimii stelistii adevarati ramasi la echipa
poza 13 cu Mirel Radoi ...
f234567k13.01.2009 19:55
16- merita mai mult respect
Guardian13.01.2009 19:57
1 si 5 :laugh: Dayro parcã e cangur
Maresal13.01.2009 23:15
10. .....jumate din pozele de aici sunt cu negri, puteati gasi si altele 
Joint14.01.2009 15:39
16... pentru ca si-au batut joc de el ca de ultimul om.
Robinson Rufay Zapata15.01.2009 12:27
Jepkaru02.02.2009 01:38
Am ales sa votez poza cu nr.4 pentru ca in acea poza se observa devotamentul si spiritul de lupta a lui Mirel Radoi, care dea lungul timpului a tras echipa dupa el, la victorie cat si la infrangere, respect!
mike76alx07.02.2009 21:35
10 am ales
asa arata o echipa unita (sau ar trebui)
alex_costin8017.02.2009 22:09
fredysteaua05.03.2009 13:55
10 pt ca imi aminteste de momentele cand tipa comentatorul: " DU-TE DICAA DICAA DU-TE DICAAAAAAA Dica GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL"
ms 
vally4everlovesteaua14.03.2009 21:13
3 si 13