FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fotografii Grup

George Stan13.01.2009 09:18

1.

1.jpg

 

2.

2.jpg

 

3.

3.jpg

 

4.

4.jpg

 

5.

5.jpg

 

6.

6.jpg

 

7.

7.jpg

 

8.

8.jpg

 

9.

9.jpg

 

10.

10.jpg

RaMs3s13.01.2009 17:49

10

korynna13.01.2009 18:23

10. Pentru ca atunci si suporterii fac parte din grup.

Azzidutza13.01.2009 18:25

10

adidwu13.01.2009 19:55

10

Joint14.01.2009 15:36

10 !!!

mihaitza8515.01.2009 10:40

2 si 10 ! votat 10 !

 

Robinson Rufay Zapata15.01.2009 12:31

4

Mihai_stelistu_1015.01.2009 16:50

5

 

 

 

 

 

5_1_.jpg

CatalinDinDristor16.01.2009 18:50

10 fular-campionii

Dre16.01.2009 21:58
10! Fac parte atat jucatorii cu care ne mandrim cat si cei mai tari suporteri din Romania! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:
Mar1us_D18.01.2009 15:51

10 cu siguranta

Nyghty21.01.2009 09:51

10 cu siguranta :)

cristian01427.01.2009 16:22

Fotografia 10.

 

Din pacate, momentele alea au lipsit cu desavarsire in tur.

(pacat ca e si Lovin pe-acolo)

piticu8101.02.2009 21:31

10 PENTRU SUPORTERI

Jepkaru02.02.2009 01:32

Am ales sa votez poza cu nr.4 pentru ca acolo este prezentata oficial echipa, desi unii jucatori nu meritau sa participe la acel eveniment.

vally4everlovesteaua14.03.2009 21:24

1,2 si 10 :X :hai_steaua::steag_sah_mic:

like_toja20.03.2009 15:49

10 fular-campionii:steag_sah_mic:

liquid squad19.05.2009 11:35

ba eu nu pot vedea pozele nush oricum am boala pe tigani.....

 

 

tdmUltras05.06.2009 21:07

10! :steag_cruce_invers: Stelist pana la moarte! :steag_cruce_invers:

kizim12.06.2009 14:33

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:Steaua

 

 

rezistenta_ultras12.06.2009 15:24

nici eu nu le pot vedea dar merg pe mana voastra...10 sa fie.