13.01.2009 09:18
10
10. Pentru ca atunci si suporterii fac parte din grup.
10
10
10 !!!
2 si 10 ! votat 10 !
4
10 ![]()
10 cu siguranta
10 cu siguranta ![]()
Fotografia 10.
Din pacate, momentele alea au lipsit cu desavarsire in tur.
(pacat ca e si Lovin pe-acolo)
10 PENTRU SUPORTERI
Am ales sa votez poza cu nr.4 pentru ca acolo este prezentata oficial echipa, desi unii jucatori nu meritau sa participe la acel eveniment.
1,2 si 10 :X ![]()
![]()
10 ![]()
![]()
ba eu nu pot vedea pozele nush oricum am boala pe tigani.....
10!
Stelist pana la moarte! ![]()
![]()
![]()
![]()
Steaua
nici eu nu le pot vedea dar merg pe mana voastra...10 sa fie.