FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelistii au plecat in cantonament

fcsteaua.ro11.01.2009 19:51

Stelistii s-au imbarcat astazi de la aeroportul Henri Coanda cu destinatia Spania, acolo unde ros-albastrii vor sustine primul stagiu de pregatire, la Oliva Novo, in perioada 11-23 ianuarie.

 

Lotul care va efectua stagiul de pregatire de la Oliva Novo este urmatorul:

 

Portari: Zapata, Cernea, Vatca

 

Fundasi: Ogararu, Goian, Golanski, Radoi, Rada, Baciu, P. Marin, Ghionea, Tudose, Filip

 

Mijlocasi: Szekely, O. Petre, D. Moreno, Toja, Nicolita, A. Ionescu, Lovin, Ochirosii, Plesan, Tiago, Bicfalvi

 

Atacanti: Pedriel, Kapetanos, Semedo, B. Stancu, Litu

 

Ifeanyi Emeghara se reface inca dupa operatia de la genunchi, asa ca nu a plecat cu echipa in cantonament.

 

Primul meci din acest stagiu de pregatire va avea loc la data de 20 ianuarie cu formatia FC Zurich (Elvetia).

 

Al doilea meci va fi pe data de 22 ianuarie cu formatia Hercules Alicante (Spania).

 

Acest cantonament se va incheia pe data de 23 ianuarie, cand stelistii se intorc acasa.

Guardian11.01.2009 19:59

am incredere in lotul asta .. daca mai mult nu se poate asta e :wall:

poate mai schimba ceva Ochirosii , Bicfalvi sau Litu

va arata binisor echipa in retur , nu va mai vaitati atat ca nu facem niciun transfer.. Cine nu ar vrea sa facem transferuri multe si bune ? dar uite ca nu o sa putem niciodata cat e gigii la putere

Joga Bonito13.01.2009 00:22

Doamne ajuta!

zloty13.01.2009 08:09

Mai bine ii ducea la Forban sa scoata sufletu din ei ,nu in statiunea aia de lux ,zici ca au plecat in concediu acolo