FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Câștigãtorii concursului "Bradul roș-albastru"

fcsteaua.ro06.01.2009 13:14

Ieri a fost ultima zi în care suporterii steliști au putut vota propunerile din concursul "Bradul roș-albastru", organizat de www.fcsteaua.ro, în colaborare cu Asociația Independentã a Suporterilor Steliști. În urma numãrãrii voturilor, au fost aflați câștigãtorii acestui concurs:

 

tn_1339335074_MURESAN-ANDREEA1.jpg

Locul 1: Mureșan Andreea (Cluj Napoca), care va primi o minge UCL Star, o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).

 

 

tn_1462846557_Nedelcu-Alina-Mihaela1.jpg

Locul 2: Nedelcu Alina Mihaela (Ploiești), care va primi o șapcã Steaua NIKE, o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).

 

 

tn_1433029643_Hadadea-Mario2.jpg

Locul 3: Hires Miroslav-Robert (Nãdlac), care va primi un stick USB de 1 GB, o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).

 

 

tn_733919457_Ursachi-Marian-Mihai2.JPG

Premiul special va merge cãtre Ursachi Marian Mihai, care va primi o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).

 

Mulțumiri tuturor participanților la acest concurs! Felicitãri celor 4 câștigãtori!

 

AISS va include și o micã surprizã, pe lângã premiul deja anunțat, pentru fiecare din cei 4. Câștigãtorii vor fi contactați în cursul zilelor urmãtoare, pentru a se stabili toate detaliile trimiterii premiilor.

 

În scurt timp, Asociația va mai lansa un concurs destinat suporterilor steliști. Rãmâneți pe fcsteaua.ro pentru a afla detalii legate de urmãtorul concurs organizat de AISS!

 

 

Asociația Independentã a Suporterilor Steliști, www.fcsteaua.ro

Lari06.01.2009 14:16

Felicitari!

axl06.01.2009 14:27

Felicitari castigatorilor si mai ales tuturor participantilor!

Ah, stick-ul ala de 1 giga...

MoWeed06.01.2009 14:36

Felicitari si sa le stapanati sanatosi

andreea_steaua2306.01.2009 15:34

ce ironie....cel mai frumos brad rosu-albastru este al unei pers dn Cluj:)))).....oricum felicitari la toti participantii :kisstogether::kisstogether::thumbup:forzateaua :*:*:*

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.01.2009 16:16

VICTORIE.

Dragoshel06.01.2009 16:56

felicitari participantilor, castigatorilor dar si AISS si sitului fcsteaua.ro pentru concurs si la cat mai multe

 

sa va bucurati de acele premii ;)

cristy.steaua2106.01.2009 19:03

FELICITARI!!!!! si la cat mai multe concursuri....

shofris06.01.2009 21:13

chiar e superb primu brad !

clausblaus06.01.2009 21:59

Felicitari,tuturor participantilor,initiatorilor si "celor care au facut bascalie"!Cu siguranta se va invata din greseli si nu se vor mai afisa tot felul de "donatori" de voturi!

:steag_cruce_invers: