Ieri a fost ultima zi în care suporterii steliști au putut vota propunerile din concursul "Bradul roș-albastru", organizat de www.fcsteaua.ro, în colaborare cu Asociația Independentã a Suporterilor Steliști. În urma numãrãrii voturilor, au fost aflați câștigãtorii acestui concurs:

Locul 1: Mureșan Andreea (Cluj Napoca), care va primi o minge UCL Star, o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).

Locul 2: Nedelcu Alina Mihaela (Ploiești), care va primi o șapcã Steaua NIKE, o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).

Locul 3: Hires Miroslav-Robert (Nãdlac), care va primi un stick USB de 1 GB, o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).
Premiul special va merge cãtre Ursachi Marian Mihai, care va primi o eșarfã Steaua-Fiorentina, un set de pixuri FCSB, un set breloc și PIN (insignã).
Mulțumiri tuturor participanților la acest concurs! Felicitãri celor 4 câștigãtori!
AISS va include și o micã surprizã, pe lângã premiul deja anunțat, pentru fiecare din cei 4. Câștigãtorii vor fi contactați în cursul zilelor urmãtoare, pentru a se stabili toate detaliile trimiterii premiilor.
În scurt timp, Asociația va mai lansa un concurs destinat suporterilor steliști. Rãmâneți pe fcsteaua.ro pentru a afla detalii legate de urmãtorul concurs organizat de AISS!
Asociația Independentã a Suporterilor Steliști, www.fcsteaua.ro
