[/color] Jiji cu sclavii lui au distrus Steaua, cea mai iubita echipa din Romania alungand pe cei care au facut ceva pentru Steaua ([color:red]LA[color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color], Zenga, Neaga, Dorinel Munteanu etc.) ! In momentul de fata Steaua traverseaza cea mai neagra perioada din punct de vedere al imaginii avand la conducere un cioban care stie doar sa se laude cu banii lui in loc sa taca si sa faca ceva ... mai mult el alunga jucatorii de valoare si tine departe de club pe simbolul Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] !!! Asa ceva nu este posibil !!! TREBUIE SA FACEM CEVA !!!
Steaua ESTE A SUPORTERILOR CARE O IUBESC NU A CELOR CARE VOR SA CASTIGE VOTURI PENTRU PRESEDENTIE !!!
