FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La Multi Ani 2009!

JDERUL31.12.2008 13:38

Sa aveti alaturi doar prieteni dezinteresati,dusmanii sa va recunoasca superioritatea,sa fiti totdeauna cu 1 pas inaintea rivalilor,sa aveti suficient noroc incat sa nu va prinda nicicand ghinionul,sa aveti permanent in buzunar cu 1 leu mai mult decat veti putea cheltui,singurele lacrimi varsate sa fie cele de fericire si singurul medicament necesar sa fie 1 cupa cu sampanie! Sa fiti gratulati cu un strop de iubire mai mult decat veti avea nevoie!

 

La sfarsitul campionatului 2008-2009 sa sarbatorim titlul cu nr.24!!!

 

 

 

Asa doresc eu sa se intample tuturor STELISTILOR!

 

 

 

 

John

Lari31.12.2008 13:46

LA MULTI, MULTI ANI, Joahne si TOATE CELE BUNE si TUTUROR CELOR DRAGI TIE! :beer2:

 

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CU SANGE ROS-ALBASTRU! :thumbup:

clausblaus31.12.2008 13:51

Cine nu si-ar dori ca toate urarile tale sa devina realitate in 2009?Din pacate,de cele mai multe ori,este exact pe dos.Dar cum nu trebuie sa ne pierdem optimismul,nu-mi ramane decat sa iti urez tie si tuturor stelistilor "La Multi Ani"cu toate implinirile enumerate de tine mai sus!

:steag_cruce_invers:

MoWeed31.12.2008 14:26

La multi ani tuturor!

GOD31.12.2008 16:41

LA MULTI ANI

 

╔══╦══╦══╦══╗

╔═╝║║║║║║║╚╝║

║╔═╣║║║║║╠═╗║

╚══╩══╩══╩══╝

 

digestie usoara

i0nutz8331.12.2008 16:56

La multi ani tuturor !

steaua_gloria31.12.2008 17:01

La multi ani ! :bananadance:

STARforce31.12.2008 21:44

LA MULTI ANI!!!!!!!Hai 24!!!!!

Stanici31.12.2008 22:51
Sa aveti alaturi doar prieteni dezinteresati,dusmanii sa va recunoasca superioritatea,sa fiti totdeauna cu 1 pas inaintea rivalilor,sa aveti suficient noroc incat sa nu va prinda nicicand ghinionul,sa aveti permanent in buzunar cu 1 leu mai mult decat veti putea cheltui,singurele lacrimi varsate sa fie cele de fericire si singurul medicament necesar sa fie 1 cupa cu sampanie! Sa fiti gratulati cu un strop de iubire mai mult decat veti avea nevoie!

 

 

Adica sa fim stelisti!

 

LA MULTI ANI, PAMPALAILOR! :bananadance:

Joga Bonito31.12.2008 23:08

sTANICI....TE-AI POCAIT BAI?