Sa aveti alaturi doar prieteni dezinteresati,dusmanii sa va recunoasca superioritatea,sa fiti totdeauna cu 1 pas inaintea rivalilor,sa aveti suficient noroc incat sa nu va prinda nicicand ghinionul,sa aveti permanent in buzunar cu 1 leu mai mult decat veti putea cheltui,singurele lacrimi varsate sa fie cele de fericire si singurul medicament necesar sa fie 1 cupa cu sampanie! Sa fiti gratulati cu un strop de iubire mai mult decat veti avea nevoie!
La sfarsitul campionatului 2008-2009 sa sarbatorim titlul cu nr.24!!!
Asa doresc eu sa se intample tuturor STELISTILOR!
John
