FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un 2009 strãlucitor!

«12»
grgapitic2231.12.2008 18:15

la multi ani!

cat priveste viitorul Stelei e sumbru, nu va mai faceti vise aiurea, cu ciobanu la carma ajungem incet incet o echipa de pluton.

anjin31.12.2008 19:08

LA MULTI ANI TUTUROR STELISTILOR VA DORESC MULTA SANATATE SI FERICIRE DE AICI DE DEPARTE DIN NORVEGIA TUTUROR! ANUL ACESTA SA NE AJUTE Dumnezeu SA SCAPAM DE ''TUMORA'' NUMITA Jiji!!! :steag_cruce_invers:

sabin130731.12.2008 19:19

La multi ani, stelisti!

bodanelu31.12.2008 19:51

la multi ani!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE31.12.2008 23:53

VA DORESC SA AVETI UN AN CAT DE SANATOS PENTRU CA DACA NU ESTI SANATOS VETI STA CA MINE IN ACASA FARA PRIETENI FARA NIMIC, VA DORESC INCA ODATA MULTA SANATATE MULTA FERICIRE ALATURI DE Steaua SI FARA Steaua MULTA BAFTA LA CE VRETI SA FACETI SI TOTI DORITI VOI, LA MULTI ANI!!

Belodedici01.01.2009 14:36

La multi ani tuturor si multa sanatate!!!

kaymack01.01.2009 18:32

La Multi Ani!Si sa speram ca anul acesta vom cucerii titlul cu numarul 24 :D toate cele bune tuturor stelistilor si o mica intrebare :)

 

 

Meciuri de pregatire ceva?

S.S.Lazio02.01.2009 18:26
:steag_cruce_invers: La multi ani tuturor stelistilor de pretutindeni,sa fiti sanatosi ..iar noi,sa sustinem echipa nu numai catre titlul 24..ci 25,26.... :) ..Numai bine .
yonela03.01.2009 18:39
:steag_sah_mic: LA Multii Ani Tuturor Stelistilorr! Sa aveti parte de un An nou mai bun ,sa fiti fericiti alaturi de cei dragi si multa sanatate .Fie ca acest an sa va aduca mai multa caldura sufleteascaa ,si noua,tuturor Stelistilor sa ne`o aduca pe Steaua Campioana! fular-campionii .
«12»