la multi ani!
cat priveste viitorul Stelei e sumbru, nu va mai faceti vise aiurea, cu ciobanu la carma ajungem incet incet o echipa de pluton.
la multi ani!
cat priveste viitorul Stelei e sumbru, nu va mai faceti vise aiurea, cu ciobanu la carma ajungem incet incet o echipa de pluton.
LA MULTI ANI TUTUROR STELISTILOR VA DORESC MULTA SANATATE SI FERICIRE DE AICI DE DEPARTE DIN NORVEGIA TUTUROR! ANUL ACESTA SA NE AJUTE Dumnezeu SA SCAPAM DE ''TUMORA'' NUMITA Jiji!!! ![]()
La multi ani, stelisti!
la multi ani!
VA DORESC SA AVETI UN AN CAT DE SANATOS PENTRU CA DACA NU ESTI SANATOS VETI STA CA MINE IN ACASA FARA PRIETENI FARA NIMIC, VA DORESC INCA ODATA MULTA SANATATE MULTA FERICIRE ALATURI DE Steaua SI FARA Steaua MULTA BAFTA LA CE VRETI SA FACETI SI TOTI DORITI VOI, LA MULTI ANI!!
La multi ani tuturor si multa sanatate!!!
La Multi Ani!Si sa speram ca anul acesta vom cucerii titlul cu numarul 24
toate cele bune tuturor stelistilor si o mica intrebare ![]()
Meciuri de pregatire ceva?