29.12.2008 20:39
Salut.Mi-am facut si eu un forum si am nevoie de useri care sa posteze pe forum. Adresa forumului: http://andy-forum.forumgratuit.ro/forum.htm .Va rog sa imi spuneti cum vi se pare
.Multumesc ![]()
Salut.Mi-am facut si eu un forum si am nevoie de useri care sa posteze pe forum. Adresa forumului: http://andy-forum.forumgratuit.ro/forum.htm .Va rog sa imi spuneti cum vi se pare
.Multumesc ![]()