FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Http://andy-forum.forumgratuit.ro/forum.htm

Tot Injektah29.12.2008 20:39

Salut.Mi-am facut si eu un forum si am nevoie de useri care sa posteze pe forum. Adresa forumului: http://andy-forum.forumgratuit.ro/forum.htm .Va rog sa imi spuneti cum vi se pare :hmmm: .Multumesc fular-campionii