FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs: "bradul Ros-albastru"

Azzido28.12.2008 21:11

AICI SE VOTEAZA castigatorii concursului.

Comentariile se posteaza in articolul de pe prima pagina.

 

CLICK AICI PENTRU A COMENTA !

 

Cristea Iuliana Alexandra a fost descalificata pt ca a avut multe voturi primite din partea unor persoane care s-au inregistrat doar cu scopul de a vota.

Plus ca a atras voturile cu ajutorului hubului dc++ de la steauahub.ro, fapt ce nu este corect fata de ceilalti participanti, avand statutul de moderator/VIP pe hubul respectiv.

 

Cu ocazia asta am inchis inregistrarile unor noi conturi pe forumul fcsteaua.ro, pana la terminarea votarii.

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti si FCSteaua.ro lanseaza concursul "Mos Craciun Stelist" cu prilejul sfintei sarbatori a nasterii Domnului nostru Iisus Hristos.

 

Trimite-ne in intervalul 10 - 27 decembrie la adresa de e-mail c***@*** doua poze cu bradul tau decorat in culorile rosu si albastru si ai sansa sa castigi unul dintre urmatoarele premii:

 

Locul 1: Minge UCL Star, esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN

 

Locul 2: Sapca Steaua -Nike, esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN

 

Locul 3: Stick USB 1 GB, esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN

 

Premiu special: esarfa Steaua-Fiorentina, set pixuri FCSB, set breloc si PIN

 

 

Concurentii sunt rugati sa specifice in e-mail-ul cu cele doua poze urmatoarele date:

 

Numele si prenumele

 

Adresa

 

CNP

 

Numarul de telefon la care pot fi contactati

 

In data de 28 Decembrie o sa postam pe forum pozele primite de la utilizatori.

Intre 28 Decembrie si 5 Ianuarie, utilizatorii fcsteaua.ro o sa voteze castigatorii