FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Daca Fotbal Nu E, Merge Un Pokeras?

smenpoker28.12.2008 16:22

Sunt stelist de 35 de ani si pokerist cam la fel... Cu un ochi la fotbal, cu unu la laptop...

Am un forum cu si despre poker online. Daca aveti chef sa-l vizitati: http://www.smenpoker.ro/