FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

salut

pacoste23.08.2005 17:43

nu sant nici stelist nici rapidist..tin cu echipele romanesti,cu oricare din ele cand joaca in cupele europene mi-am dat seama de ceva ..in special la Steaua...ca are un MARE GHINION :( mai ales la Bucuresti..dar si in norvegia..si la autogol ..nu tre sa`l injuram pe Radoi pt ca nu-i asa de simplu cu atata presiune pe tine...ce stim noi ..noi doar ne uitam la TV...in fine...am inteles ca mere mai departe in Cupa UEFA cred..ii urez bafta multa ei si celorlalte echipe ..cam atat am avut de zis..cu respect :o

Radu mic23.08.2005 23:55

tot cu respect...nu "mere" ci merge mai departe!!!!

FANATIK RED-BLUE21.11.2005 09:51
tot cu respect...nu "mere" ci merge mai departe!!!!
Are dreptate. Scuza-ma ca te intreb dar in ce clasa esti?
lbj21.11.2005 19:27

frate...e un topic vechi de 3 luni, care de altfel nu insemna nimic. Chiar trebuia neaparat sa-ti exprimi si tu ideea aici?

reddog21.11.2005 19:32

Mai dar rai sunteti cu nou-venitii. Ce aveti mai cu el? Lasati-l si pe el sa scrie ce are pe suflet. Hai, curaj pacoste! :wink:

zarboss22.11.2005 08:18

are dreptate red .. lasati omul sa-si spuna oful.. doar e forum si fiecare poate sa zica ce vrea ..

Grinch23.11.2005 08:39
Mai dar rai sunteti cu nou-venitii. Ce aveti mai cu el? Lasati-l si pe el sa scrie ce are pe suflet. Hai, curaj pacoste! :wink:

 

Asa am patit toti la inceput , mai ales tu banuiesc :) . Asa vor unii sa creada ca sunt superiori dak au 500 1000 23000 de mesaje postate .

lbj23.11.2005 19:00

Posted: 23 Aug 2005 17:43 :)

cristianotopeanu24.11.2005 07:15
tot cu respect...nu "mere" ci merge mai departe!!!!
Are dreptate. Scuza-ma ca te intreb dar in ce clasa esti?

 

Poate e ardelean ;)

reddog24.11.2005 13:35
Mai dar rai sunteti cu nou-venitii. Ce aveti mai cu el? Lasati-l si pe el sa scrie ce are pe suflet. Hai, curaj pacoste! :wink:

 

Asa am patit toti la inceput , mai ales tu banuiesc :) . Asa vor unii sa creada ca sunt superiori dak au 500 1000 23000 de mesaje postate .

 

 

Eu am patit-o mai rau decat el, eram (si sunt) dinamovist la urma urmei. Am fost injurat si asa mai departe. :lol:

I.N.Money24.11.2005 17:05
Mai dar rai sunteti cu nou-venitii. Ce aveti mai cu el? Lasati-l si pe el sa scrie ce are pe suflet. Hai, curaj pacoste! :wink:

 

Asa am patit toti la inceput , mai ales tu banuiesc :) . Asa vor unii sa creada ca sunt superiori dak au 500 1000 23000 de mesaje postate .

 

 

Eu am patit-o mai rau decat el, eram (si sunt) dinamovist la urma urmei. Am fost injurat si asa mai departe. :lol:

si acum te-ai facut respectat si simpatizat....ca esti dinamovist...dar gandesti...alti nu fac asa :oops:

FANATIK RED-BLUE16.12.2005 08:14
tot cu respect...nu "mere" ci merge mai departe!!!!
Are dreptate. Scuza-ma ca te intreb dar in ce clasa esti?

 

Poate e ardelean ;)

Poate...