nu sant nici stelist nici rapidist..tin cu echipele romanesti,cu oricare din ele cand joaca in cupele europene mi-am dat seama de ceva ..in special la Steaua...ca are un MARE GHINION
mai ales la Bucuresti..dar si in norvegia..si la autogol ..nu tre sa`l injuram pe Radoi pt ca nu-i asa de simplu cu atata presiune pe tine...ce stim noi ..noi doar ne uitam la TV...in fine...am inteles ca mere mai departe in Cupa UEFA cred..ii urez bafta multa ei si celorlalte echipe ..cam atat am avut de zis..cu respect :o
