FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LUPTA STEAUA, LUPTA STEAUA,HEI HEI... CL E CU NOI...

alex stelist23.08.2005 03:38

FORZA Steaua :lol: :lol: :lol: AZI E ZIUA CEA MARE>>> SPRE O CALIFICARE IN CL :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: IN RIND CU EUROPA.