FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se inaugureaza Muzeul Steaua

fcsteaua.ro22.12.2008 09:31

FC Steaua va inaugura marti, 23 decembrie, muzeul oficial al clubului, amplasat la etajul al doilea al tribunei oficiale de la stadionul Steaua.

 

Evenimentul denumit "61 de ani de istorie" va incepe la ora 11:00, iar invitatii vor putea admira, in premiera, Cupa Campionilor Europeni, Super Cupa Europei, alte zeci de trofee, fotografii-document si imagini memorabile (foto) din jocurile de legenda ale ros-albastrilor in cei 61 de ani de existenta a clubului nostru.

 

Dupa conferinta de presa ocazionata de inaugurare, iubitorii Stelei vor putea obtine autografe de la jucatorii Sorin Ghionea si Robinson Zapata.

 

SteauaFC.com

 

MoWeed22.12.2008 09:41

In sfarsit, dupa atata vreme s-a deschis si muzeul Stelei!

Marius22.12.2008 09:45

Maine...

 

Daca o sa fie la fel ca magazinul ("sambata si duminica nu e deschis, veniti in cursul saptamanii intre orele 10 si plm") je m'en fiche :D

makavelli1922.12.2008 14:27

Alt eveniment important (proiect inceput de MM) umbrit de situatia actuala a clubului...

Guardian22.12.2008 15:43

cine mai e ca noi ? :P

w3bmaster22.12.2008 22:35

Daca e facut in stilu romanesc .... atunci degeaba ...

 

Da fiecare lucru are un inceput sa vedem unde se va ajunge la noi totu se face ca melcu ...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.12.2008 22:55

mai trebuie sa deschida si muzeul lui Becali.

axl22.12.2008 23:01
mai trebuie sa deschida si muzeul lui Becali.

Asta intra la agroturism.

ebonyc23.12.2008 08:49
Asta intra la agroturism.

E destul loc la Antipa pentru -Becali.

iNsTiGaToR23.12.2008 11:28
E destul loc la Antipa pentru -Becali.

Este loc...da aia nu primesc salabatici acolo.