Zapata nu e interesat de cazul valiza si de posibila retrogradare a Stelei. El anunta ca vrea sa ramana in Ghencea indiferent de situatie.
"Sper sa nu se intample asta, dar eu sunt stelist 100% si chiar daca o sa retrogradam, o sa raman in Ghencea si o sa fac tot posibilul ca echipa sa revina cat mai repede in prima Liga", a spus Zapata.
"Conteaza foarte mult ca vom juca meciul direct cu Dinamo in Ghencea. Avem o echipa foarte valoroasa, care poate castiga acest campionat, avem mari posibilitati pentru asta" a spus Zapata, conform Newsin.
