FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schimb De Abonamente

Stefan8820.12.2008 16:07

Fac schimb de abonamente,cine doreste un abonament la peluza I il dau la jumatate de pret 350 mii lei(poate 300mii lei ma mai gandesc)i sau la schimb cu un abonament la tribuna a II-a.Cine doreste sa-mi trimita un mesaj personal,multumesc.

rezistenta_ultras30.12.2008 22:47
Fac schimb de abonamente,cine doreste un abonament la peluza I il dau la jumatate de pret 350 mii lei(poate 300mii lei ma mai gandesc)i sau la schimb cu un abonament la tribuna a II-a.Cine doreste sa-mi trimita un mesaj personal,multumesc.

primesti si bonuri de masa fane?