20.12.2008 16:07
Fac schimb de abonamente,cine doreste un abonament la peluza I il dau la jumatate de pret 350 mii lei(poate 300mii lei ma mai gandesc)i sau la schimb cu un abonament la tribuna a II-a.Cine doreste sa-mi trimita un mesaj personal,multumesc.
