FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelistii De Pe Malu' Marii

Stanici20.12.2008 02:22

 

 

Salut! Deschid acest topic in speranta ca il va citi si cineva din acel grup organizat care pleaca la meciuri din Eforie. Ideea e urmatoarea: suntei muuulti, foarte multi care pot si vor sa merga de pe litoral in Ghencea. Organizati-va! Poate in pauza asta va intalniti la o ere pe undeva! In orice fel, care vrea, care poate - luati legatura cu userul axl. Noi, astia din Bucuresti, o sa in incercam sa va luam bilete daca ne transmiteti cu destul timp inainte numarul.

 

Succes!

axl12.07.2010 17:19