Eu consider ca interpretarea ta nu e tocmai corecta!In momentul in care suporterii scandau numele lui Lacatus,dupa plecarea sa,nu cereau ca el sa se intoarca la Steaua,ci pur si simplu vroiau sa-i dea o palma ciobanului care s-a purtat absolut mizerabil cu cel mai mare simbol al Stelei!Suporterii vroiau doar sa-l dea pe Lacatus ca exemplu al rezistentei anti-becaliene,pentru ca acesta a dat dovada de onoare si curaj in momentul in in care a hotarat sa plece si sa nu mai fie marioneta lui Jiji!Insa,sprea marea mea surprindere si dezamagire,Lacatus nu mai e ce a fost...
