Baaaa, treziti-va, NU A EXISTAT NICI O OFERTA DE LA ANKARAGUCU! Cine sa-l ia mah pe simbolul vostru, acest zero barat in materia de antrenor? E doar un tertip menit sa manipuleze lumea, ca vezi Doamne ce mult ne iubeste Lacatus...
Bai habarnagiilor, stiti ca in 1998 vroia sa lase clubul la greu, inventand o oferta de la Antalyaspor, pentru a-si renegocia contractul?!
Vai de capul nostru, voi traiti istoria Stelei prin ziare, din documentarele TV si de pe YT, habar nu aveti ce se intampla in jurul vostru!
Bravo Gigi, ai reusit si de data asta! Dintr-o singura lovitura, ne-ai inchis gura, invrajbindu-ne totodata!
Vedea-te-as cersind la coltul strazii, scarnavie!