FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fular Armata Ultra

ididmytime11.12.2008 09:29

fularul e cam asa: 2 fete, pe prima scris "Armata Ultra" cu mottoul "Bucurestiul e tot ros albastru", pe partea cealalta F.C. Steaua. fularul este nepurtat iar pretul este de 25 lei. prefer sa-l dau in Bucuresti

daca sunt persoane interesate voi reveni cu o imagine

 

 

 

 

 

id: d***@***

fredysteaua14.12.2008 18:59

sunt interesat am bagat ID

sunt din buc

ididmytime15.12.2008 07:26
au.jpg
darkye24.04.2009 20:10

l-ai dat ?

ultras_ghencea06.05.2009 12:15

salut, ma intereseaza si pe mine, fac colectie, daca il mai ai da-mi un pm sa ne vedem. bafta

ididmytime03.07.2009 08:30

am mai facut rost de o bucata.

acelasi model acelasi pret.

il dau numai in Bucuresti.

leoc98013.02.2010 22:00
am mai facut rost de o bucata.

acelasi model acelasi pret.

il dau numai in Bucuresti.

 

Salut

Mai ai?