11.12.2008 09:29
fularul e cam asa: 2 fete, pe prima scris "Armata Ultra" cu mottoul "Bucurestiul e tot ros albastru", pe partea cealalta F.C. Steaua. fularul este nepurtat iar pretul este de 25 lei. prefer sa-l dau in Bucuresti
daca sunt persoane interesate voi reveni cu o imagine
id: d***@***

