FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Monitor Lcd 19" Lg Flatron L1952s

bodanelu09.12.2008 17:51

Monitorul este in stare foarte buna, bine intretinut. Nu are defecte, nu a fost umblat in el. Mai are aproape un an garantie.. dar nu mai gasesc actele necesare. Acept orice test pentru el.

 

Il vand pentru a cumpara un monitor de 22"

Ca o parere personala, sunt foarte foarte multumit de el. Daca nu ar evolua tehnologia, nu l-as vinde.

 

Caracteristici:

Diagonala 19 inch

Tip display TFT LCD

Contrast 1600:1 DFC

Timp raspuns 8 ms

Intensitate luminoasa 300 cd/mp

Dimensiune punct 0. 294 MM

Rezolutie optima 1280 x 1024 pixeli

Rezolutie suportate 1280 x 1024 pixeli

Reproducere culori 16. 2 milioane

Rata de refresh verticala 56-75 Hz

Rata de refresh orizontala 30-83 khz

Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 160/160 grade

Standarde TCO03

OSD Da

Plug & Play Da

Semnal intrare RGB analog

Interfata D-sub 15 pin

Dimensiuni (W x H x D) 402 x 408 x 180 MM

Putere consumata 33 W

Greutate 3. 6 Kg

Montare perete Vesa, 75 x 75 MM

Culoare negru-argintiu

Altele Flatron F-Engine

 

Pret: 400 RON

contact: b***@*** mail sau messenger

0746677082 sau 0765516501

1_002.jpg