FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Selectie pentru Academia de Fotbal Steaua Bucuresti

fcsteaua.ro09.12.2008 12:34

Academia de Fotbal Steaua Bucuresti va organiza, in cursul saptamanii viitoare, o selectie pentru completarea grupelor de copii si juniori. Concursul se va desfasura dupa cum urmeaza:

 

- 15 decembrie 2008 - intre orele 10:00 si 13:00 - selectie pentru grupa de copii nascuti in 1992 si 1993

 

- 16 decembrie 2008 - intre orele 10:00 si 13:00 - selectie pentru grupa de copii nascuti in 1994 si 1995

 

- 17 decembrie 2008 - intre orele 10:00 si 13:00 - selectie pentru pentru grupa de copii nascuti in 1996 si 1997

 

Pentru mai multe informatii puteti contacta antrenorii grupelor:

 

- Grupa 1992 – Gigel Gheorghe – 0741.125.500

- Grupa 1993 – Ion Toma – 0745.044.016

- Grupa 1994 – Uzunea Dumitru – 0745.028.046

- Grupa 1995 – Mezei Lucian – 0757.017.593

- Grupa 1996 – Dragne Jan – 0757.017.598

- Grupa 1997 – Iordan Roman – 0757.017.596

- Director Tehnic – Cornel Jurca – 0745.133.522

 

SteauaFC.com

Cris0709.12.2008 13:20

Pacat ca nu se fac preselecti si la grupa 91 :( as fi vrut sa merg si eu...:-<

f234567k09.12.2008 14:39

Aveti grija ce puneti in punga, astia care mergeti la selectie:)). Bafta!

Ionutz8609.12.2008 14:52

Cris07....pai ai aproape 18 ani....unde joci acum ?

drogul meu e steaua09.12.2008 15:11
:steag_cruce_invers: o sa merg si eu :) sa-mi incerc norocul cn stie ... :D cu toate ca o sa fie plin de concurenta :D
Joga Bonito09.12.2008 16:11

Cu tot respectul, dar antrenorii astia au nume de escroci, bisnitari.

 

Ar fi interesant ca fcsteaua.ro sa organizeze un flagrant. Sa sunam un cetetean de acolo si sa cerem mai multe "detalii". In caz ca ia vreunul mita, sa-i dam un sms lu' nea Vali. :)

Alex88pl09.12.2008 16:37

daca ar fi fost si pentru grupa de 88..... 8->...

Cris0709.12.2008 17:03
Cris07....pai ai aproape 18 ani....unde joci acum ?

De 2 luni am implinit 17,de mic am jucat fotbal la echipa locala...anul trecut am evoluat si in Liga 4 la echipa mare,trebuia din vara trecuta sa merg la o echipa din Liga a 3a care vroia sa promoveze in Liga 2...si avea jucatori buni.Acuma joc doar fotbal in sala la mai multe echipe prin judet,dar din iarna sau vara as vrea sa merg la o echipa de futsal,pt ca mai multi antrenori mi-au spus ca daca fac umpic de pregatire fizica pot juca linistit la o echipa din prima divizie la futsal.Oricum daca era sa fac performanta trebuia sa merg de mic la un club sportiv,dar parinti...:|

NoLaw09.12.2008 17:28

Chiulesc de la scoala sa ma duc!!!...dar sper sa o rezolv cu parintii... :steag_cruce_invers: ...

ytse jam09.12.2008 21:53

si cei selectati la ce stea o sa joace? la Steaua actualului creditor, sau la viitoarea Stea a armatei?

SteauaB10.12.2008 02:04

Rar mai vezi un junior roman technic si spectaculos.

 

Nu stiu de ce.....

pyty1010.12.2008 15:19

As vreau si eu sa merg la selectie dar:) este pusa tocmai cu tezele ;(((L((( si asa ca nu pot sa lipsesc tocmai marti cand este teza la geografie :(((((. dar poate alta data pot veni si eu ca sa pot fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: arata ce stiu:):D:D))

 

 

 

 

SteauaB10.12.2008 15:50

Ce s-a intamplat cu tineri talentati pe strazile din Bucuresti??!

capone11.12.2008 00:59
Ce s-a intamplat cu tineri talentati pe strazile din Bucuresti??!

 

 

s'au apucat de droguri :))

SteauaB11.12.2008 01:43
s'au apucat de droguri :))

 

Adevarul e , ca mai exista copii care mai joaca fotbal pe strazile din Bucuresti, insa ei nu sunt supertalentati ca copii brazilieni...Dar afost odata cand copii nostri erau intra-devar f.talentati, kiar mai talentati ca copii din brazilia.

 

 

Kristiano17.12.2008 21:01

IubesK Steaua !!

vreau la Steaua ,sunt din 1993 ,dar o mare problema : loKuiesK în Moldova=((((

manu din liesti08.04.2009 09:40

am un frate la grupa 1997 din galati, la liceul cu program sportiv, care este cel mai bun din galati la grupa 1997.este foarte invidiat pentru rezultatele obtinute de-a lungul activitatii lui(medalia pentru cel mai tehnic jucator din moldova obtinuta la onesti)unii antrenori din galati l-ar vrea la echipa(,Steaua dunarii galati il doreste sa il ia in lot pentru grupa lu Hagi ,dar din pakte trebui sa plece in cantonament in franta)dak sunteti interesati il puteti gasi la liceul cu program sportiv din galati coordonat de antrenorul bedreaga George sau la numarul 0748349839.va multumesc

 

nu glumesc.este adevarat cu fratele meu.......daca nu credeti puteti sa incercati....eu sunt stelist pana la moarte......si de asta vreau la Steaua...

eu sunt in 1991 si nu este grupa ca as vrea si eu sa vin........dar momentan joc la mine in Liga a -IV-la gloria ivesti.avem o echipa foarte buna suntem pe locu 1 si vrem sa plecam mai departe.... fular-campionii:steag_cruce_invers::steag_sah_mic: