08.12.2008 23:04
Adidasii sunt din piele intoarsa si nu au fost purtati nici macar o data. Sunt noi-nouti, la cutie.
Numarul este 11 US, ceea ce la noi inseamna 45 si 1/2. Din experienta as zice ca se potrivesc la cineva care "se stie" cu nr 44.
Pretul este de 150 lei.
>>>>>>>>>>>>>>II VREAU IO DAK II MAI AI DAI ADD LA ID D4NNY09