FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Adidas Gazelle 2

weeezer08.12.2008 23:04

Adidasii sunt din piele intoarsa si nu au fost purtati nici macar o data. Sunt noi-nouti, la cutie.

 

Numarul este 11 US, ceea ce la noi inseamna 45 si 1/2. Din experienta as zice ca se potrivesc la cineva care "se stie" cu nr 44.

 

Pretul este de 150 lei.

01112008504.jpg

01112008505.jpg

danidanidani21.01.2009 19:44
Adidasii sunt din piele intoarsa si nu au fost purtati nici macar o data. Sunt noi-nouti, la cutie.

 

Numarul este 11 US, ceea ce la noi inseamna 45 si 1/2. Din experienta as zice ca se potrivesc la cineva care "se stie" cu nr 44.

 

Pretul este de 150 lei.

 

 

>>>>>>>>>>>>>>II VREAU IO DAK II MAI AI DAI ADD LA ID D4NNY09