FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Justitie din cand in cand

«12»
mountytoma09.12.2008 16:33
daca Becali o sa plece de la Steaua eu nu o sa mai tin cu echipa asta o sa rup orice legatura cu ea plek din Romania doar ca sa nu mai aud de Steaua!!!pentru ca o sa ajungem sa fim ca rapid o echipa la care jucatorii nu au nici ce manca!!!nici mese gratuite nu le da acolo!!!pentru ca nu o sa gasim pe nimeni care sa investeasca mai mult decat Becali in Romania la ora actuala!!!

 

si eu care credeam ca Becali e cel mai prost om pe lumea asta!

enjoy09.12.2008 23:35

oameni buni, totul nu-i decat o manipulare jurnalistica; procesul este de mult timp pe rol si va mai sta inca mult timp, asa ca nu va grabiti cu concluzii. sigur aici sunt interese ascunse despre care habar n-avem iar ziaristii fac si ei putin rating!

«12»