09.12.2008 16:33
daca Becali o sa plece de la Steaua eu nu o sa mai tin cu echipa asta o sa rup orice legatura cu ea plek din Romania doar ca sa nu mai aud de Steaua!!!pentru ca o sa ajungem sa fim ca rapid o echipa la care jucatorii nu au nici ce manca!!!nici mese gratuite nu le da acolo!!!pentru ca nu o sa gasim pe nimeni care sa investeasca mai mult decat Becali in Romania la ora actuala!!!
si eu care credeam ca Becali e cel mai prost om pe lumea asta!
