Cum la fiecare aparitie pe care a avut-o in Ghencea in ultima vreme a fost fluierat de spectatori pentru faptul că a lovit un suporter la partida Steaua - CFR Cluj 1-0, Mihai Stoica a incercat să explice reactia fanilor. "Am regretat acel incident si eu nu mă identific cu ce am facut atunci. Normal că nu mă simt confortabil cind sunt fluierat, insă important e ce am facut eu in Ghencea. Cei care mă huiduie pe mine sunt aceiasi care il aplaudă pe Nicoliță. Deci, cind il aclamă pe Banel, automat, mă felicită pe mine, pentru că eu l-am adus la Steaua".
Sursa:GSP
_______________
Din ciclul :
Un caine merge prin desert si spune : "daca nu gasesc un pom,ma pis pe mine".
Reciproca nu e valabila.
Cei care il aplauda pe Banel,sunt aceiasi care te huiduie pe tine.Asta nu inseamna ca daca te huiduie pe tine,automat il huiduie si pe Banel.
