FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Siteul Uefa

SteauaToronto17.08.2005 10:49

Astazi siteul www.UEFA.com a fost imbunatatit si acum arata destul de misto!

Uitati-va si singuri:

www.UEFA.com

reddog17.08.2005 12:42

Tot timpul a fost ok, mie mi-a placut si inainte de aceste imbunatatiri.

SteauaToronto19.08.2005 11:22

Acum pare mult mai simplu de umblat prin el!

reddog19.08.2005 16:41

Nu te descurcai inainte? :lol:

SteauaToronto22.08.2005 21:14

Nu prea dar acum o sa ma descurc de minune daca Steaua o sa se califice in CL!

Grinch23.08.2005 07:40

Bai reddog am si eu o intrebare chiar dak sunt offtopic, ce simtiti voi cand vedeti ca suporterii Stelei vorbesc numai de CL ?

reddog23.08.2005 13:12

Deocamdata nimic.