17.08.2005 10:49
Astazi siteul www.UEFA.com a fost imbunatatit si acum arata destul de misto!
Uitati-va si singuri:
www.UEFA.com
Astazi siteul www.UEFA.com a fost imbunatatit si acum arata destul de misto!
Uitati-va si singuri:
www.UEFA.com
Tot timpul a fost ok, mie mi-a placut si inainte de aceste imbunatatiri.
Acum pare mult mai simplu de umblat prin el!
Nu te descurcai inainte? :lol:
Nu prea dar acum o sa ma descurc de minune daca Steaua o sa se califice in CL!
Bai reddog am si eu o intrebare chiar dak sunt offtopic, ce simtiti voi cand vedeti ca suporterii Stelei vorbesc numai de CL ?
Deocamdata nimic.