02.12.2008 18:16
Vreu sa stiu ce parerea aveti la meciul dintre Fiorentina-Steaua
Si cine credeti ca va Marca
Vreu sa stiu ce parerea aveti la meciul dintre Fiorentina-Steaua
Si cine credeti ca va Marca
Meciul Fiorentina-Steaua s-a terminat 0-0, deci nu a marcat nimeni.
tu mai mult de 13 ani nu ai ! si vezi cã nu aici se vorbeste de meciul Steaua-Fiorentina .
Inchis, despre meci se discuta aici