FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pronostic Meci

ZapataAndrei02.12.2008 18:16

:steag_sah_mic:Vreu sa stiu ce parerea aveti la meciul dintre Fiorentina-Steaua

 

Si cine credeti ca va Marca

 

WwW.League-cup.page.tl

sabin130702.12.2008 18:19

Meciul Fiorentina-Steaua s-a terminat 0-0, deci nu a marcat nimeni.

Guardian02.12.2008 18:27

tu mai mult de 13 ani nu ai ! si vezi cã nu aici se vorbeste de meciul Steaua-Fiorentina .

MoWeed02.12.2008 18:34

Inchis, despre meci se discuta aici