FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La Multi Ani Tuturor Romanilor

MoWeed30.11.2008 22:22

La multi ani romanilor de pretutindeni.

ultra_ss30.11.2008 22:48

LA MULTI ANI ROMANILOR !!!!!!!!!!!!!!! steagro

 

http://www.youtube.com/watch?v=_SatYWch8q4

Virgil01.12.2008 04:43

La multi ani baietilor de pe forum, la multi ani jucatorilor romani din echipa noastra, la multi ani tuturor romanilor! La mai mare si la mai bine! :)

bodanelu01.12.2008 05:58

La multi ani Romane! La multi ani Romania!

c.ronaldo1701.12.2008 07:08

Romania, La Multi Ani!

axl01.12.2008 07:26

La multi ani precum si alte urari ce se cuvin.

dee01.12.2008 07:49

La multi ani, romani, oriunde v-ati afla!

Ionutz8601.12.2008 07:52

La multi ani Romania !!

adidwu01.12.2008 09:51

La multi ani Romania,la multi ani romani!

Joga Bonito01.12.2008 10:12

La multi ani frati romani!

Mihai Somanescu01.12.2008 10:37
axl01.12.2008 10:41
Adrian01.12.2008 11:05

Sa aveti toti o zi frumoasa!

 

La multi ani Romania!

 

steagro

Lari01.12.2008 13:15

LA MULTI ANI, Romania! steagro

 

Sa dea Dumnezeu sa avem cat mai multe motive sa fim mandri ca suntem romani!

steaua_gloria01.12.2008 14:07

LA MULTI ANI ! Dar sa fie altfel de ani , UNII MAI BUNI !

RaMs3s01.12.2008 14:29

La Multi Ani Romania steagro

Doamne ocroteste-i pe romani :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=IohJuEYmPAs ( varianta pentru pritenii nostri unguri ) :tongue: