FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Png;))

frunji30.11.2008 19:40

Acest partid condus de un dictator(cioban)se pare ca nu va intra in senat si mai ales in guvern(acesta obtinund sub 5%) !Bucurati-va ca acest nebun inpreuna cu supusii lui(ex:Zmarandescu)nu ne va conduce TARA! :steag_sah_mic:

Marius30.11.2008 19:53

Pentru astfel de discutii, ne mutam AICI