30.11.2008 19:40
Acest partid condus de un dictator(cioban)se pare ca nu va intra in senat si mai ales in guvern(acesta obtinund sub 5%) !Bucurati-va ca acest nebun inpreuna cu supusii lui(ex:Zmarandescu)nu ne va conduce TARA! ![]()
Acest partid condus de un dictator(cioban)se pare ca nu va intra in senat si mai ales in guvern(acesta obtinund sub 5%) !Bucurati-va ca acest nebun inpreuna cu supusii lui(ex:Zmarandescu)nu ne va conduce TARA! ![]()
Pentru astfel de discutii, ne mutam AICI