Aproape de necrezut !
Dupa luni de zile,scandalurile care se tineau lant in curtea echipei noastre ne-au parasit.
Locurile lor preferate,ca sa vorbesc numai de marile echipe ale campionatului nostru,au devenit curtile lui Dinamo si Rapid.
Suporterii cainilor au fost scandalizati de o posibila schimbare a antrenorului Andone,de catre Giovanni.
Cei ai rapidistilor au explodat odata cu demiterea de catre Copos a lui Razvan Lucescu.
La noi liniste si pace.
E placut sa traiesti linistit in casa ta,urmarind amuzat si de ce nu,satisfacut,neintelegerile altora.
Stirile de scandal din curtea noastra se pare ca au ajuns la fundul sacului.
Avem un antrenor nou,linistit,care nu da apa la moara presei,echipa joaca fotbal,am scapat de tensiunea de la sfarsitul sezonului trecut,nici Gigi nu se mai implica...
Ptiu,sa nu fie de deochi.
