FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pedriel, gol dupa gol la Steaua II (OLS)!

fcsteaua.ro25.11.2008 18:46

Atacantul bolivian al Stelei, Ricardo Pedriel, a marcat doua goluri pentru echipa secunda a Stelei, in intalnirea castigata, scor 6-2, cu Portul Constanta, intr-un meci din Liga a III-a.

 

Ricardo Pedriel nu se mai opreste din marcat goluri. Nu pentru echipa lui Dorinel Munteanu, ci pentru Steaua II, echipa pentru care a evoluat de la venirea sa in Romania.

 

El a marcat de doua ori in poarta constantenilor, aflandu-se astfel la cel de-al 4-lea gol in ultimele patru meciuri. Celelalte goluri ale "ros-albastrilor" au fost reusite de Cristocea (2), Albu si un autogol.

 

Leo Strizu a folosit urmatorii jucatori: Cezar - Mustata, Muzac, Iacob, Filip - Stratila, Onicas, Croitoru, Cristocea - Albu, Pedriel. Au mai jucat: Bejan, Nastasie, Niculae si I. Mihai.

 

w3bmaster25.11.2008 19:12

Mda se pare ca degeaba ....

zloty25.11.2008 22:29

bine ca tot da la Steaua 2 ,ce tre sa faca sa joace la prima echipa?? sa dea 5 pe meci??

Hassan25.11.2008 22:44

 

Acest baiat, cum necum, isi face treaba la echipa a 2-a (desi 4 goluri de cand a venit el e f. putin, avand in vedere valoarea ligii a 3-a si faptul ca cel putin pe hartie a fost adus pentru prima echipa care joaca in Liga 1...) si noi la Munchen jucam cu Stancu si Dayro varf impins si doua varfuri accidentate pe banca, ca sa completeze foaia. Bravo conducerii!

MoWeed26.11.2008 06:13

Poate la anul il vedem incercat si la prima echipa, nu numai la echipa a 2-a

Guardian26.11.2008 08:25

dacã nu îl bagã la Urziceni ori luãm iar bãtaie ori va fii un egal de caca!

LanDSharK26.11.2008 10:54

bine ca il aduceti cu surle si trambite si`l folositi numa la echipa a 2`a ! :ce_oameni:

enjoy27.11.2008 16:24

desi am sperat la mai mult de la el se pare ca nu rupe gura targului; oricum ar merita incercat si la prima echipa, probabil din primavara daca nu se aduce altceva.

steaua_gloria27.11.2008 16:47

Am incredere in baiatul asta , sigur daca i se va da sansa va reusi sa ne incante.