Fostul tehnician al Stelei, Marius Lãcãtuș, a fost internat duminicã la Spitalul Militar, anunțã CanCan!
Conform sursei citate, "Fiara" a resimțit dureri puternice în zona pieptului și, la insistențele soției, a decis sã se deplaseze la Spitalul Militar din București pentru un control de rutinã.
Dupã ce inițial a fost diagnosticat cu "anginã pectoralã", medici au decis cã fostul numãr 7 din Ghencea sã rãmânã internat: "Aveti nevoie de investigatii amanuntite, nu va lasam sa plecati nici pe semnatura", i-au transmis acestuia doctorii secției "Urgente Coronariene".
