FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme cu inima pentru "Fiarã" (ProSport)!

fcsteaua.ro25.11.2008 00:21

Fostul tehnician al Stelei, Marius Lãcãtuș, a fost internat duminicã la Spitalul Militar, anunțã CanCan!

 

Conform sursei citate, "Fiara" a resimțit dureri puternice în zona pieptului și, la insistențele soției, a decis sã se deplaseze la Spitalul Militar din București pentru un control de rutinã.

 

Dupã ce inițial a fost diagnosticat cu "anginã pectoralã", medici au decis cã fostul numãr 7 din Ghencea sã rãmânã internat: "Aveti nevoie de investigatii amanuntite, nu va lasam sa plecati nici pe semnatura", i-au transmis acestuia doctorii secției "Urgente Coronariene".

 

 

MoWeed25.11.2008 06:47

Insanatosire grabnica Laca

morosanu'25.11.2008 07:18

multa sanatate MARIUSE, tie si familiei tale si insanatosire grabnica!

Lari25.11.2008 07:51

Nu-mi vine sa cred...

 

MULTA SANATATE, Laca! Sa ai grija de tine!

Virgil25.11.2008 08:51

Lacatus s-a externat in aceasta diineata, iar medicii au infirmat temerea ca ar avea probleme cardiace. In urma investigatiilor s-a ajuns la concluzia ca au fost tulburari digestive.

Astristul25.11.2008 09:03

Slava Domnului ca n-are nimic grav. Am ramas socat cand am vazut articolul!

puyol25.11.2008 09:12

Lacatus,esti inima noastra... nu fa sa cedeze odata cu a ta!

Joga Bonito25.11.2008 09:22

Laca avem nevoie de tine! Ai grija cu sanatatea.

revivo25.11.2008 11:16

Multa sanatate, Marius.

Suntem alaturi de tine.

pui de dac 11225.11.2008 11:57

Multa sanatate Laca.. o adevarata lovitura pentru el a fost despartirea de Steaua, numai oierul e de vina!

MORI Jiji ca esti cancerul Stelei!!

mikutu25.11.2008 12:11

Multa sanatate Marius ! Ai grija de tine , pentru familia ta , din care facem si noi parte !

steaua_gloria25.11.2008 13:08

Oare cat de mult a contat perioada petrecuta la Steaua in internarea lui la spital? :whistle:

Jiji stie mai bine ...

w3bmaster25.11.2008 13:12

Bine ca nu e nimic grav

 

c.ronaldo1725.11.2008 13:14

Se pare ca Lacatus a fost externat si nu pare a avea nici-o problema cardiaca!

kosm1n25.11.2008 13:22

Acum va dati seama cat stres a mancat Laca la Steaua! tot respectu si multa sanatate!

ge6rge_steaua25.11.2008 14:10

Laca sa dea Dumnezeu sa te faci cat mai repede bine . suntem alaturi de tine. tu esti idolul nostru, esti inima noastra si asa vei ramane mereu. RESPECT Laca !!!!! :steag_cruce_invers:

hellas_berceny25.11.2008 14:47

fular-campionii vom fi mereu impreuna

 

LeoKinG25.11.2008 16:48

Fa-te bine maestre!

redondo25.11.2008 16:57

Initial au zis angina pectorala...acum tulburari digestive.Pana nu vezi omul ca apare la conferinta de presa si anunta chiar el cum a facut Thuram e greu de crezut.Daca te iei dupa ziare.... O fi avut omul o cadere de tensiune ceva. Oricum sper sa fie bine.

S.S.Lazio25.11.2008 18:29

E din 2 cauze : 1 - Becali ; 2 - ca a plecat de la Steaua ! cred ca 1 e mai plauzibila ..

Lari25.11.2008 19:17

"Sunt sãnãtos, lucurile sunt OK. Nu m-am simțit prea bine. Nu le doresc nici dușmanilor mei sã treacã prin astfel de momente. Se pare cã am mici probleme legate de ritmul cardiac. S-au gãsit și alte lucruri: gastritã sau colestrol mãrit, însã oricum lucruri mult mai lejere decât ceva la inimã. Stresul din ultima perioadã a dus la starea asta de disconfort. Doctorii m-au îmbãrbãtat și mi-au zis cã sunt puternic și țin la tãvãlealã. Am mai fost odatã în spital, pe vremea când jucam la naționalã. Am avut dublã fracturã și am stat o lunã în spital", a spus Lacatus.

juby26.11.2008 17:26

Multa sanatate, Laca !